IMPEL SYNERGIES Sp. z o.o.

Regionalny Kierownik Operacyjno-Techniczny

IMPEL SYNERGIES Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Łatwość w budowaniu pozytywnych i trwałych relacji z klientami

  • Aktywne działania skierowane na rozwój biznesu w regionie woj. Dolnośląskie i Lubuskie lub Mazowieckie

  • Nadzór nad realizacją oraz rozszerzeniem usług związanych z Technicznym Utrzymaniem Nieruchomości (utrzymanie infrastruktury technicznej obiektowej/produkcyjnej, wykonywanie prac remontowo-budowlanych)

  • Zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu technicznego

  • Rozwiązywanie zagadnień technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Inżynieria Sanitarna, Budownictwo, Elektryka )

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej obiektów

  • Doświadczenie w zarządzeniu zespołem

  • Znajomość instalacji budynkowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP G1 E ( min do 20kV) G2 lub G3

  • Samodzielność, kreatywność w działaniu

  • Gotowość do stałej pracy we Wrocławiu oraz do wyjazdów służbowych na terenie województw: dolnośląskie i lubuskie lub w Warszawie i okolicach

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zintegrowanych usług nieruchomości

  • Stabilne warunki zatrudnienia, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Partnerską atmosferę pracy

  • Program szkoleń

  • Możliwość skorzystania z karty sportowej, opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie

Impel Synergies Sp. z o.o., będąca częścią Grupy Impel, specjalizuje się w dostarczaniu Klientom rozwiązań związanych ze zintegrowanymi usługami dla nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami i usługami oraz consultingiem operacyjnym.

Przewiń do profilu firmy