Oferta pracy

Regionalny Kierownik Operacyjny

TOI TOI Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu operacyjnego przedstawicielstwa

  • zarządzanie zespołem kilkunastu pracowników w tym kierowców

  • koordynacja realizacji zleceń w regionie

  • przygotowywanie raportów dotyczących pracy działu

  • obsługa programów funkcjonujących w spółce

  • zarządzanie flotą samochodową

  • realizacja wdrażanych standardów i działań mających na celu poprawę jakości oferowanych serwisów oraz poziomu satysfakcji klienta

  • współpraca z innymi działami w spółce podczas realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Min. średnie wykształcenie, preferowane wyższe

  • Umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy własnej i zespołu

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Elastyczność i otwartość na zmiany

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie. Nasi pracownicy otrzymują liczne premie, dodatki, nagrody jubileuszowe

  • niezbędne narzędzia do pracy telefon, laptop, samochód służbowy

  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia, współpracę z ekspertami w swojej branży;

  • system szkoleń, dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez liczne szkolenia, finasowanie nauki języków obcych oraz dofinansowania studiów, wspieramy pracowników na każdym etapie kariery.

  • troszcząc się o zdrowie naszych pracowników zapewniamy im pakiet medyczny i proponujemy możliwość skorzystania dla ich rodzin z prywatnej opieki medycznej.

  • dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego posiadamy dla naszych pracowników ubezpieczenia NNW i oferujemy możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • dobrze wiemy, że sport to zdrowie, dlatego naszym pracownikom oraz ich najbliższym dajemy dofinansowanie karnetów sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)

klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.

TOI TOI Polska to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń sanitarnych. Nasza firma świadczy usługi na potrzeby branży budowlanej i eventowej, przemysłu górniczego i wojska. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Regionalny Kierownik Operacyjny.

Przewiń do profilu firmy