Oferta pracy

Regionalny Kierownik Operacyjny

Stokrotka Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja, kontrola i ocena funkcjonowania sklepów na podległym terenie,

  • Wdrażanie i nadzór nad działaniami mającymi na celu osiągnięcie wyznaczonych celów i wyników sprzedaży,

  • Organizacja i nadzór nad nowo otwieranymi placówkami,

  • Zarządzanie zespołem.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zarządzaniu siecią sklepów spożywczych (warunek konieczny: doświadczenie w handlu detalicznym w branży FMCG),

  • Wykształcenie wyższe, min. Licencjat,

  • Umiejętność kierowania zespołem,

  • Orientacja na wynik,

  • Inicjatywa, odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych

  • Realną szansę na awans

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Kartę zakupową z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia