Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Operacyjny

EDINA Vetcare Group S.A

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyniku finansowego w podległej grupie placówek,

  • przygotowanie planu budżetowego w przychodniach,

  • nadzór nad pracą koordynatorów administracyjnych w lecznicach,

  • pomoc w dołączaniu do grupy kolejnych placówek,

  • monitorowanie wskaźników KPI i osiąganych wyników w podległym obszarze,

  • kontrola jakości i poziomu świadczonych usług w placówkach wg obowiązujących procedur w organizacji,

  • wdrażanie zmian i optymalizacja funkcjonowania przychodni,

  • rekrutacja na kluczowe stanowiska (personel medyczny i administracyjny w przychodni),

  • wsparcie Dyrektora Regionu i koordynatorów projektów.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu więcej niż jedną placówką usługową,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excell),

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w planowaniu budżetu, kontroli i optymalizacji kosztów,

  • umiejętność szybkiego działania i priorytetyzacji własnej pracy,

  • doświadczenie w rekrutacji i zarządzaniu zespołem pracowników,

  • umiejętność analitycznego myślenia i zorientowanie na cele,

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • sympatię do zwierząt 😊

  • mile widziane: doświadczenie związane z branżami medycznymi.

To oferujemy

  • Zyskasz pewność stabilnego zatrudnienia,

  • Możesz liczyć na atrakcyjne premie,

  • Weźmiesz udział w szkoleniach wewnętrznych,

  • Otrzymasz realną możliwość awansu w naszej szybko rozwijającej się firmie,

  • Wybierzesz odpowiednią dla Ciebie formę współpracy (umowa o pracę/B2B),

  • Stworzysz i udoskonalisz standardy organizacyjne,

  • Otrzymasz wsparcie zespołu i Przełożonego,

  • Poczujesz się jak w dream teamie 😊

Poznaj nas i wnieś swoją karierę na wyższy poziom! Nie czekaj - aplikuj!

Rozwiń skrzydła z Edina Vetcare Group!

Nasza historia zaczyna się od 2019 roku, od jasno określonego celu – stworzenia kompleksowego systemu opieki weterynaryjnej. Jesteśmy liderem na szybko rosnącym rynku. Mamy placówki w największych miastach w Polsce. Jest to zasługa zaangażowanych ludzi o wielkich sercach. Ludzi, których pasją jest miłość do pupili, jaką wyrażamy troską i opieką nad ich zdrowiem.

Przewiń do profilu firmy