Oferta pracy

Regionalny Kierownik Operacyjny Sprzedaży

SUPER ZOO SP Z O O

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie siecią sklepów zoologicznych w wyznaczonym regionie

  • Odpowiedzialność za podległe zespoły; organizacja pracy, rekrutacja, motywacja i rozwój

  • Realizacja strategii Firmy; budżet sprzedaży (monitorowanie, analiza KPI, egzekucja i raportowanie)

  • Operacyjne zarządzanie podległymi sklepami; monitorowanie i egzekwowanie efektywności

  • Dbałość o jak najwyższy poziom satysfakcji Klienta

  • Kontrola ujednoliconych standardów Marki

Nasze wymagania

  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu strukturą rozproszoną sklepów

  • Skuteczność w działaniu i wysoka orientacja na realizację celów

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku biznesowym

  • Dobra organizacja pracy własnej, przedsiębiorczość i proaktywność

  • Czynne prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, szczególnie MS excel

  • Wykształcenie wyższe lub średnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się Organizacji

  • Przestrzeń do realnego wpływu na rozwój Sieci

  • Ambitne wyzwania i rozwój zawodowy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Kakadu jest obecnie największą siecią sklepów zoologicznych w Polsce. Pierwszy z nich powstał w 1999 roku. Właścicielem jest Spółka Super Zoo Sp. z o. o. należąca do międzynarodowej grupy handlowej Plaček Holding. Aktualnie istnieje kilkadziesiąt sklepów Kakadu, w dużych i średnich miastach na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy