Oferta pracy

Regionalny Kierownik Operacyjny

DPD PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne zarządzanie podległym Mikroregionem w aspekcie operacyjnym, administracyjnym

  • oraz rozwoju infrastruktury,

  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług w oparciu o strategię operacyjną,

  • odpowiedzialność za realizację budżetu mikroregionalnego,

  • podnoszenie i doskonalenie procesów operacyjnych,

  • realizacja wyznaczonych celów biznesowych,

  • budowanie zaangażowanych zespołów pracowników oraz współpracowników, w tym efektywne zarządzanie oraz rozwój personelu,

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem,

  • umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy własnej i zespołu,

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, działania pod presją czasu,

  • umiejętność motywowania zespołu do osiągania założonych celów,

  • elastyczność i otwartość na zmiany,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • preferowane wykształcenie wyższe, szczególnie w zakresie logistyki,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)

  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy