Regionalny Kierownik Projektu (on site)

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Nr ref.: PM/SMS
Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikowania.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

Poniższa klauzula jest opcjonalna:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182
top

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami poszukujemy Kandydata/-ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska południowa

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmach doradztwa personalnego /agencjach pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturą rozporoszoną
  • Doświadczenie w projektach rekrutacji masowych, w tym rekrutacji cudzoziemców
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość ustawy o pracy tymczasowej oraz przepisów prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość branży
  • Zdolności sprzedażowe będą dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoka orientacja na realizację celów i jakość pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy

Zadania:

  • Koordynowanie i nadzorowanie działań biur w zakresie procesów realizacji zamówień, rozwoju współpracy z klientami, czynności administracyjnych oraz wyznaczanie zadań pracownikom poszczególnych jednostek
  • Tworzenie strategii rozwoju oddziału
  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu
  • Monitorowanie prac podległego zespołu
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów oraz budowanie długofalowych relacji z klientami celem zapewnienia wykorzystania całego potencjału biznesowego klienta
  • Monitorowanie rentowności oddziału oraz kontrola kosztów oddziałów w ramach określonego budżetu
  • Współpraca z Dyrektorem Handlowym i Operacyjnym
  • Monitorowanie i dbałość o wysoką jakość usług świadczonych przez biuro
  • Dbałość o poprawność i terminowość przesyłanych raportów i informacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód)
  • Prywatną opiekę medyczną typu premium
  • Dodatkowe benefity- multitsport, ubezpieczanie
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, jednej z największych na świecie firm świadczącej usługi z zakresu konsultingu, outsourcingu i nowoczesnych technologii