Oferta pracy

Regionalny Kierownik Realizacji

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Na pokładzie #ColumbusEnergy jest nas już ponad 1000 osób.
Dołącz do Naszego Zespołu!

Regionalny Kierownik Realizacji B2C i D2D
Miejsce pracy: Kraków

Zadania Regionalnych Kierowników Realizacji:

  • odpowiedzialność za realizowane zadania na powierzonym obszarze
  • zarządzanie pracą podległego Zespołu Specjalistów (do 10 osób)
  • kompleksowe nadzorowanie procesów montażu instalacji odnawialnych źródeł energii dla sektora B2C
  • motywacja, dzielenie się wiedzą i podnoszenie kompetencji podległych Pracowników
  • reprezentowanie Spółki na spotkaniach z Kontrahentami/Inwestorami
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w koordynowaniu realizacji różnorodnych działań w rozproszonym Zespole
  • umiejętność szybkiego i skutecznego reagowania w zmiennym środowisku
  • umiejętność efektywnego zarządzania podległym zespołem
  • wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
  • dyspozycyjność, także na wyjazdy delegacyjne
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną oraz Multisport
  • szkolenie wdrażające do pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • doskonałą atmosferą pracy w ambitnym zespole

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy