Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny kierownik rozwoju/sprzedaży

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa City Service
    łączy spółki
    świadczące usługi tj.:
    Fakty o nas:
    Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi, publicznymi, komercyjnymi
    Działamy na terenie Polski, Litwy Łotwy, Rosji oraz Hiszpanii
    Działalność ciepłownicza
    na podstawie koncesji na wytwarzanie, przesyłanie, dystrybucję ciepła oraz obrót nim
    Opiekujemy się budynkami
    o powierzchni ponad 30 mln m2
    Techniczna obsługa nieruchomości mieszkalnych, publicznych, komercyjnych
    W Polsce posiadamy 21 oddziałów, 110 biur
    Pogotowie techniczne 24h 7 dni w tygodniu
    W Polsce zatrudniamy około 1000 pracowników, jako Grupa zatrudniamy 6 tysięcy pracowników

    W związku z dynamicznym rozwojem Grupa City Service
    poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres zadań:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Realizowanie założonych planów sprzedażowych,
    • Utrzymywanie stałych relacji biznesowych z klientami,
    • Przygotowywanie ofert handlowych, umów i aneksów,
    • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Znajomość branży zarządzania nieruchomościami będzie dodatkowym atutem.
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office,
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • Wysokie kompetencje  interpersonalne,
    • Aktywność i skuteczność w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)