Regionalny kierownik rozwoju/sprzedaży

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2017-12-07
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-01-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa City Service
łączy spółki
świadczące usługi tj.:
Fakty o nas:
Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi, publicznymi, komercyjnymi
Działamy na terenie Polski, Litwy Łotwy, Rosji oraz Hiszpanii
Działalność ciepłownicza
na podstawie koncesji na wytwarzanie, przesyłanie, dystrybucję ciepła oraz obrót nim
Opiekujemy się budynkami
o powierzchni ponad 30 mln m2
Techniczna obsługa nieruchomości mieszkalnych, publicznych, komercyjnych
W Polsce posiadamy 21 oddziałów, 110 biur
Pogotowie techniczne 24h 7 dni w tygodniu
W Polsce zatrudniamy około 1000 pracowników, jako Grupa zatrudniamy 6 tysięcy pracowników

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa City Service
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres zadań:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych,
  • Utrzymywanie stałych relacji biznesowych z klientami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów i aneksów,
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość branży zarządzania nieruchomościami będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Wysokie kompetencje  interpersonalne,
  • Aktywność i skuteczność w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się