Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Serwisu

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Olsztyn (okolice)
    Obszar działania: woj. podlaskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie

    ZADANIA:

    • Zarządzanie zespołem serwisowym w wyznaczonym regionie
    • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
    • Nadzór i kontrola kosztów realizacji kontraktów i usług serwisowych
    • Realizacja planów sprzedaży usług serwisowych w regionie
    • Poszerzanie bazy nowych klientów we współpracy z innymi działami firmy

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w branży usług technicznych
    • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów oraz bezpośrednich kontaktów z klientami
    • Prawo jazdy kat. B
    • Proaktywność, samodzielność
    • Pozytywne nastawienie
    • Podejmowanie inicjatywy

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • Umowę o pracę
    • Profesjonalne wdrożenie
    • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
    • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
    • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do urlopu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych: teraz i w przyszłości na adres: Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.: ul. Potockiego 1 A; 96–313 Jaktorów lub za pomocą przycisku:

    Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.