Oferta pracy

Regionalny Kierownik Serwisu Technicznego

Exorigo-Upos S.A.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • będziesz koordynować pracę biur serwisowych w regionie;

  • będziesz zarządzać podległym zespołem serwisowym (4 lokalizacje, zespół ok 30 osób);

  • będziesz wspierać proces sprzedaży usług serwisowych, we współpracy z działem handlowym;

  • będziesz czuwać nad terminowością i jakością usług serwisowych oraz zapewniać wysokie standardy obsługi;

  • będziesz planować działania usprawniające i uczestniczyć w doskonaleniu procesu serwisowego;

  • będziesz okresowo mierzyć, analizować i raportować kluczowe parametry usług.

Nasze wymagania

  • ważne jest dla nas posiadanie doświadczenia w kierowaniu ludźmi w obszarze technicznym (min 2 lata);

  • umiejętność prowadzenia zespołu rozproszonego;

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami;

  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy i zespołu;

  • jeśli praca z presją efektywności jest dla Ciebie motywująca, a nie przytłaczająca to napisz do nas (my opiekujemy się Klientami 24h i ktoś musi czuwać);

  • prawo jazdy kat. B i otwartość na podróże służbowe w swoim regionie;

  • samodzielność i wysoka kultura osobista;

  • preferujemy wykształcenie wyższe (mile widzimy to w obszarze informatyki lub zarządzania).

Mile widziane

  • znajomość tematyki SLA oraz zagadnień ITIL;

  • poruszanie się wśród zagadnień zarządzania projektami;

  • osoby ze znajomością języka angielskiego (komunikatywny w mowie i piśmie).

To oferujemy

  • realną możliwość zarządzania usługą serwisową w obszarze IT;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pracę na pełny etat lub długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B;

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami;

  • warunki do zdobycia nowych umiejętności i szerokiego doświadczenia zawodowego;

  • elastyczny czas oraz tryb pracy;

  • samochód służbowy;

  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy