Regionalny Kierownik Serwisu

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 06.02.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne
  • Min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku menedżerskim w branży usług technicznych
  • Koncentracji na wykonywaniu najwyższej jakości usług serwisowych
  • Umiejętności zarządzania pracą Techników
  • Odpowiedzialności za rozwój i wyniki swojego regionu
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych, bezpośrednich kontaktów z klientami
  • Prawo jazdy kat. B

ZADANIA:

  • Zarządzanie zespołem serwisowym w wyznaczonym regionie
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Nadzór i kontrola kosztów realizacji kontraktów i usług serwisowych
  • Realizacja planów sprzedaży usług serwisowych w regionie
  • Poszerzanie bazy nowych klientów we współpracy z innymi działami firmy

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie współmierne do osiąganych  wyników
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Profesjonalny cykl szkoleń
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych, teraz i w przyszłości na adres:
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. ul. Potockiego 1 A; 96–313 Jaktorów, lub za pomocą przycisku Aplikuj.

W temacie e-mail proszę wpisać: 03/miejsce zamieszkania

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.