Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Serwisu

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne
    • Min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku menedżerskim w branży usług technicznych
    • Koncentracji na wykonywaniu najwyższej jakości usług serwisowych
    • Umiejętności zarządzania pracą Techników
    • Odpowiedzialności za rozwój i wyniki swojego regionu
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych, bezpośrednich kontaktów z klientami
    • Prawo jazdy kat. B

    ZADANIA:

    • Zarządzanie zespołem serwisowym w wyznaczonym regionie
    • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
    • Nadzór i kontrola kosztów realizacji kontraktów i usług serwisowych
    • Realizacja planów sprzedaży usług serwisowych w regionie
    • Poszerzanie bazy nowych klientów we współpracy z innymi działami firmy

    KANDYDATOM OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie współmierne do osiąganych  wyników
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Profesjonalny cykl szkoleń
    • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych, teraz i w przyszłości na adres:
    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. ul. Potockiego 1 A; 96–313 Jaktorów, lub za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie e-mail proszę wpisać: 03/miejsce zamieszkania

    Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.