Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sklepów

Polska Sieć Handlowa Livio Plus sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przestrzeganie standardów oraz jakości obsługi klienta,

  • realizacja strategii firmy oraz planów sprzedaży,

  • odpowiedzialność za budżet regionu,

  • współpraca z centralą firmy,

  • przeprowadzanie i rozliczanie akcji handlowych (promocje, gazetki),

  • przeprowadzanie i rozliczanie inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w detalicznej sieci handlowej (artykuły spożywcze),

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem,

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia działań handlowych i marketingowych,

  • czynne prawo jazdy kat. „B”.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • laptop, telefon oraz samochód służbowy,

  • szkolenie oraz wdrożenie w obowiązki,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne