Regionalny Kierownik Sklepów Specjalistycznych

Würth Polska Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepami poprzez realizowanie założonych planów sprzedaży i celów w podległych sklepach oraz kontrolę i analizę wyników

  • Koordynacja i nadzór pracy podległych sklepów

  • Zapewnienie sprawnego, satysfakcjonującego klientów poziomu obsługi

  • Przestrzeganie standardów firmy w zakresie obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego, ekspozycji produktów oraz wyglądu sklepów i biur regionalnych

  • Rekrutacja, zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległych zespołów poprzez szkolenia, wyznaczanie celów, monitorowanie realizacji powierzonych zadań, organizację pracy, ocenę wyników pracy

  • Opracowywanie programów rozwojowych dla pracowników

  • Aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu projektów dotyczących sklepów oraz innych związanych z dalszym rozwojem sprzedaży i usprawnieniem procedur wewnętrznych

  • Współpraca z działem sprzedaży i działami wewnętrznymi firmy

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i przepisów BHP w podległym regionie

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną siecią oddziałów/placówek sprzedażowych

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – warunek konieczny

  • Znajomość technik badania potrzeb klienta, prowadzenia negocjacji handlowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne

  • Umiejętność planowania i myślenia strategicznego

  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Realne możliwości rozwoju kompetencji zawodowych

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 42 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Przewiń do profilu firmy