Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży - 1/2 Polski

EQUALAN PHARMA EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój rynku i sprzedaży produktów na podległym regionie
  • Efektywne zarządzanie Zespołem Przedstawicieli
  • Realizacja planów sprzedaży i osiąganie wyznaczonych celów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami regionu
  • Coaching sprzedażowy podległego Zespołu
  • Realizacja polityki handlowej w regionie
  • Analiza danych rynkowych, konsumentów, działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą zdobyte w firmie kosmetycznej lub farmaceutycznej
  • Doświadczenia we współpracy z klientami w tradycyjnym rynku kosmetycznym
  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Przedstawicieli
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym, nastawionym na sukces Zespole
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań: samochód służbowy, laptop, telefon

EQUALAN PHARMA EUROPE sp. z o.o.

Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków

Regionalny Kierownik Sprzedaży - 1/2 Polski, kujawsko-pomorskie