Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży - 1/2 Polski

EQUALAN PHARMA EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój rynku i sprzedaży produktów na podległym regionie

  • Efektywne zarządzanie Zespołem Przedstawicieli

  • Realizacja planów sprzedaży i osiąganie wyznaczonych celów

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami regionu

  • Coaching sprzedażowy podległego Zespołu

  • Realizacja polityki handlowej w regionie

  • Analiza danych rynkowych, konsumentów, działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą zdobyte w firmie kosmetycznej lub farmaceutycznej

  • Doświadczenia we współpracy z klientami w tradycyjnym rynku kosmetycznym

  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Przedstawicieli

  • Determinacja w dążeniu do celu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznym, nastawionym na sukces Zespole

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań: samochód służbowy, laptop, telefon

EQUALAN PHARMA EUROPE sp. z o.o.

Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków

Przewiń do profilu firmy