Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży Aktywnej

  • Bytom, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, śląskie
  • Kierownik
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz kontakt z ludźmi? Kręcą Cię nowinki technologiczne? Ważny jest dla Ciebie rozwój? Chciałbyś pracować w fajnym zespole, który wspiera się w osiąganiu celów? To praca w GTI, największej w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange, może być idealna dla Ciebie!

    GTI Sp. z o.o. Ogólnopolski Autoryzowany Przedstawiciel Orange Polska S.A., poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bytom, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zabrze

    Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług mobilnych i stacjonarnych do Klientów Biznesowych?

    Szukasz możliwości wykorzystania swojego doświadczenia do pracy z handlowcami?

    Jesteś ambitny i podejmujesz nowe wyzwania?

    Nasza oferta pracy pozwoli Ci na rozwój osobisty!

    Zakres obowiązków:
    • Wsparcie handlowców w zakresie sprzedaży i procesowania usług stacjonarnych i mobilnych;
    • Wdrażanie konsultantów do pracy, implementacja procesów i procedur;
    • Rekrutacja partnerów biznesowych oraz handlowców;
    • Praca w terenie z elementami coachingu;
    • Współpraca z Orange Polska S.A;
    • Praca na terenie województw: śląskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, lubuskie, wielkopolskie.
    Oczekiwania:
    • Wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętność budowania autorytetu;
    • Doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych;
    • Gotowość do pracy u klienta z podległym zespołem handlowym;
    • Umiejętność pracy pod presją wyznaczonych celów sprzedażowych;
    • Dyspozycyjność i gotowość do stałej pracy w terenie;
    • Niezbędna znajomość branży telekomunikacyjnej (stacjonarna i mobilna).
    Oferujemy:
    • Motywacyjny system wynagradzania, czyli gwarantowana podstawa + premia;
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku telekomunikacyjnym;
    • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon);
    • Bardzo przyjazną atmosferę pracy z Centralą Firmy i Partnerami Biznesowymi;
    • Praca bezpośrednio z przełożonym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.