Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży - Area Sales Manager

MECALAC POLSKA SP Z O O

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym obszarze w oparciu o spotkania w terenie

  • Realizacja procesu sprzedażowego w porozumieniu z przełożonym wraz ze sporządzaniem ofert handlowych

  • Opieka nad istniejącą bazą klientów w zakresie potrzeb sprzętowych

  • Ścisła współpraca z dyrektorem operacyjnym

  • Systematyczna obsługa i uzupełnianie systemu CRM; rzetelne raportowanie wyników pracy

  • Analiza sytuacji rynkowej

Nasze wymagania

  • Absolwent uczelni wyższej (mile widziany kierunek techniczno – ekonomiczny) lub w trakcie nauki

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej lub maszyn budowlanych (min. 3 lata) i gotowość do doskonalenia się w tym zawodzie

  • Znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość obsługi pakietu Office

  • Umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność, sumienność, systematyczność, pozytywne nastawienie, kreatywność

  • Zaangażowanie przy realizacji postawionych celów

  • Zdolności interpersonalne, energia i inicjatywa w działaniu

  • Kultura osobista, profesjonalizm

  • Samo zaangażowanie poprzez wniesienie „wartości dodanej” w funkcjonowaniu firmy

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Ciekawą i stałą pracę w firmie międzynarodowej o zdrowych podstawach i wysokich standardach funkcjonowania

  • Pomoc szkoleniową w zdobyciu solidnego warsztatu sprzedawcy i znajomości maszyn klasy premium

  • Dynamiczne i rozwijające się środowisko pracy

  • Liczne wyzwania wynikające ze strategii firmy

  • Nowoczesne i niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i wyników

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • karta Multisport / bilety do kina

Miejsce pracy:

  • Oddział: Ślęza /k. Bielan Wrocławskich (woj. dolnośląskie)

Spółka Mecalac Polska należy do międzynarodowej GRUPY MECALAC, będącej uznanym na całym świecie liderem, w projektowaniu, produkcji i dystrybucji miejskiego sprzętu budowlanego. Innowacje wdrażane przez grupę są regularnie nagradzane międzynarodowymi nagrodami m.in. za design, optymalizację bezpieczeństwa, wydajność i poszanowanie środowiska. W chwili obecnej GRUPA MECALAC to 5 fabryk produkcyjnych, 9 spółek handlowych i sieć ponad 220 niezależnych dystrybutorów na całym świecie. W asortymencie grupy jest już 5 kategorii produktowych, na którą składa się 59 modeli maszyn, w tym: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, wozidła budowalne i walce.

MECALAC POLSKA to jeden z kluczowych oddziałów międzynarodowej grupy, który od 2012 roku rozwija swoją wewnętrzną sieć sprzedażowo – serwisową na rynku krajowym. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i stale pracuje nad rozwojem nowych punktów stacjonarnych i wewnętrznej sieci dilerskiej.

Przewiń do profilu firmy