Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży / Area Sales Manager - Północna Polska

FARMASI POLAND sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w określonym obszarze, wskaźniki KPI (np. sprzedaż netto, aktywni przedstawiciele, nowe rejestracje i nominacje, liczba przedstawicieli)

  • Zarządzanie, prowadzenie i wspieranie Sponsorów w określonym obszarze

  • Budowanie struktur wewnątrz firmy (MLM)

  • Rozwój talentów w grupie Sponsorów, rozwój umiejętności przywódczych i sprzedażowych Sponsorów

  • Motywacja i coaching Sponsorów, szkolenia indywidualne i grupowe online i offline

  • Comiesięczne działania i komunikacja motywacyjna do Sponsorów i wykonanie w celu maksymalizacji wyników

  • Przygotowanie prezentacji i materiałów marketingowych na konferencje ogólnopolskie i spotkania lokalne

  • Wyjaśnianie planów i założeń finansowych

  • Inne zadania wskazane przez Przełożonego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży MLM minimum rok

  • Wykształcenie wyższe

  • Język angielski - poziom przynajmniej B2

  • Znajomość MS Office (Outlook, Excel, PowerPoint) – poziom zaawansowany

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Konkurencyjny, miesięczny system premiowy

  • Telefon służbowy, laptop

  • Samochód służbowy

  • Umowa o pracę, pełny etat

  • Lokalizacja: Polska Północna (do wyboru)

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

FARMASI eksportuje produkty do 123 krajów, ma 365 milionów konsumentów obsługiwanych w 50 000 punktach sprzedaży. Od 2010 roku FARMASI zmieniło system sprzedaży, wprowadzając Multi-Level Marketing. Od tego momentu FARMASI zaczęło dynamicznie się rozwijać. Obecnie w systemie MLM sprzedajemy produkty w 15 krajach. FARMASI jest liderem w światowych trendach branży kosmetycznej. Posiadamy własne laboratoria, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę szybciej od konkurencji i jesteśmy firmą o doskonale ustabilizowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.