Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży B2B

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad danym regionem

  • Zarządzanie bazami Klientów biznesowych i ich pozyskiwaniem dla regionu

  • Rozwój własnego 5-10 osobowego zespołu

  • Organizacja szkoleń i coaching podległych pracowników

  • Wsparcie w realizacji projektów strategicznych w Firmie

  • Zarządzanie systemem raportowania wyników w swoim dziale

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Raportowanie do Kierownictwa Firmy

Nasze wymagania

  • Wysokie kompetencje w zarządzaniu działem sprzedaży potwierdzone 3-5 letnim doświadczeniem sprzedaży produktów do klienta B2B (preferowane doświadczenie w sprzedaży, ubezpieczeń, pośrednictwo w nieruchomościach, usługi telekomunikacyjne)

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Wysoka samodzielność w myśleniu i działaniu

  • Mocna motywacja do sprzedaży i osiągania celów sprzedażowych swojego zespołu

  • Pracowitość i systematyczność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie i znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Możliwość zbudowania własnego zespołu sprzedażowego

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od realizacji celów (brak górnego limitu)

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: samochód służbowy (samochód klasy Premium), karta paliwowa, telefon i iPad

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Wewnętrzne, profesjonalne szkolenia sprzedażowe (już w pierwszych dniach współpracy)

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

  • Pełne wsparcie doświadczonego Dyrektora Sprzedaży

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE oraz sieć kilkuset wyspecjalizowanych doradców i montażystów na terenie całego kraju. Zasilamy energią już od 2015 roku. Zaufało nam kilka tysięcy klientów, którym zamontowaliśmy blisko 180 000 paneli i dostarczyliśmy instalacje o mocy ponad 60 MW, zamieniając energię słoneczną w elektryczną. Twórz z nami lepszy, ekologiczny świat przyszłości!

Przewiń do profilu firmy

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!