Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży B2B

Sunday Polska Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór za realizację planu sprzedażowego na powierzonym terenie

  • Zbudowanie i rozwój własnego 5-10 osobowego zespołu sprzedażowego

  • Wsparcie handlowców w terenie

  • Monitoring i badanie rynku, w tym możliwości sprzedażowych oraz działań konkurencji

  • Udział w realizacji projektów strategicznych w Firmie

Nasze wymagania

  • Kompetencje w zarządzaniu zespołem sprzedaży oraz potwierdzone doświadczenie w sprzedaży (preferowane doświadczenie z branży finansowej, ubezpieczeń, pośrednictwa w nieruchomościach i usług telekomunikacyjnych)

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji

  • Zaangażowanie oraz motywacja do sprzedaży i osiągania celów sprzedażowych swojego zespołu

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

To oferujemy

  • Możliwość zbudowania od podstaw własnego zespołu sprzedażowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od realizacji celów (bez górnego limitu!)

  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Pakiet narzędzi do pracy, a w nim: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon i iPad

  • Niezbędną wiedzę przekazaną od naszych ekspertów sprzedaży

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Pełne wsparcie doświadczonego Dyrektora Sprzedaży

  • Liczne konkursy sprzedażowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • A dodatkowo zniżka pracownicza na Nasze usługi!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Konkursy sprzedażowe

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy online!