Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży B2B

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2019-05-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mamy ofertę pracy w projekcie polegającym na prowadzeniu i rozwijaniu zespołu sprzedaży odpowiedzialnego za pozyskiwanie partnerów
    i Klientów do programu z zakresu motywacji pozapłacowej:

    REGIONALNY KIEROWNIK
    SPRZEDAŻY B2B

    Miejsce pracy: Kraków
    top2

    Oferujemy:

    Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Szkolenia wdrożeniowe
    • Premię uzależnioną
      od wyników
    • Samochód służbowy
      do użytku prywatnego

    NASZE OCZEKIWANIA

    • Jesteś dynamiczną i komunikatywną osobą,
      która szybko nawiązuje otwarte i trwałe relacje
      z ludźmi,
    • Negocjacje handlowe i zarządzanie zespołem
      to Twoja bajka,
    • Potrafisz realizować założone cele i czerpiesz satysfakcję z ich przekraczania,
    • Potrafisz dzielić się widzą i motywować zespół,
    • Cechuje Cię odpowiedzialność, rzetelność, konsekwencja w działaniu i kreatywność,
    • Jesteś dyspozycyjny i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
    • Posługujesz się na co dzień pakietem MS Office.

    TWOJE ZADANIA

    Będziesz:

    • razem z zespołem rozwijał sieć Partnerów Biznesowych z branży usług (m.in. usługi fitness, rozrywka, rekreacja),
    • prowadził aktywną sprzedaż do Kluczowych Klientów i edukował ich jak zwiększyć zysk poprzez działania marketingowe,
    • negocjował warunki współpracy oraz tworzył oferty handlowe,
    • raportował wykonane zadania w systemie CRM.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).
    bottom