Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Coca - Cola HBC Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Jest odpowiedzialny za efektywne zarządzanie i rozwój podległego zespołu w celu osiągnięcia uzgodnionych celów
  • Jest odpowiedzialny za wyniki sprzedażowe podległej lokacji. Rozwija wolumen sprzedaży i udział w rynku z zachowaniem maksymalnej profitowości
  • Zarządza klientami, zgodnie z wytycznymi i strategią firmy
  • Realizuje strategię działu poprzez tworzenie trwałej wartości dla udziałowców
  • Wdraża program jakościowy i zapewnia wdrożenie ogólnych standardów merchandisingowych, zgodnie z „Obrazem Sukcesu"
  • Kontroluje systemy cenowe
  • Odpowiada za realizację budżetu
  • Wdraża procesy i systemy w celu zapewnienia dostarczania wyników przez dział
  • Monitoruje i analizuje rynek oraz działania konkurencji i rekomenduje zmianę taktyki rozwoju i działania na podległym obszarze, jeśli jest to konieczne
  • Buduje efektywne plany sukcesji i zapewnia ciągły rozwój potencjalnych sukcesorów
  • Zapewnia indywidualny rozwój członków podległego zespołu poprzez wizyty na rynku oraz dawanie informacji zwrotnej
  • Jest odpowiedzialny za identyfikowanie potrzeb rozwojowych podległego zespołu

CZY TO SĄ TWOJE TAJNE SKŁADNIKI?

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5 lata w pracy na stanowiskach sprzedażowych w branży FMCG (mile widziana znajomość branży napojowej)
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu obszarem sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość MS Office

ABOUT YOUR NEW TEAM:

We are a family of over 28 thousand engaged people. Each and every one of us is the secret ingredient of Coca-Cola HBC – one of the world’s largest bottlers and partner of The Coca-Cola Company. Our every day mission is to delight over 600 million consumers by offering a choice of over 190 iconic global and favorite local brands in the moments that matter, 24 hours a day, 7 days a week. We are a truly empowered and talented team that drives superior results by winning and learning every day in 28 countries, across 3 continents. Our success comes from us working together as one to make a positive difference for the local communities we serve.

Ogłoszenie archiwalne