Regionalny kierownik sprzedaży – branża części samochodowych

VANKING CELKAR GROUP SP. Z O.O.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad kluczowymi klientami

  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych (zespół ok. 2-3 osobowy)

  • Opieka nad sklepami (2 sklepy 3-7 osobowe lub 6 sklepów 3-7 osobowych)

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów

  • Prezentacja oferty firmy

  • Kontrola transakcji podległych pracowników - zyskowności, ilości, terminów płatności

  • Ustalanie cenników dla klientów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Wyznaczanie celów sprzedażowych dla oddziałów w porozumieniu z dyrektorem handlowym

  • Ustalenie warunków handlowych dla każdego kontrahenta

  • Wpisywanie notatek do systemu CRM

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży

  • Znasz branżę automotive

  • Biegle korzystasz z pakietu MS Office (szczególnie excel)

  • Lubisz pracę w terenie (wyjazdy do klientów, wizyty na podległych oddziałach)

  • Masz czynne prawo jazdy kat. B

  • Potrafisz negocjować

  • Potrafisz wyznaczać cele, motywować i egzekwować wykonanie zadań

  • Jesteś nastawiony na osiąganie celów

  • Potrafisz zorganizować swoją pracę i jesteś samodzielny

  • Jak coś robisz, to z pełnym zaangażowaniem

To oferujemy

  • Stabilną współpracę (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę. Jesteśmy zgraną paczką i szukamy kogoś kto do nas dołączy na długo)

  • Bardzo dużą swobodę stanowiska pracy

  • Rozwój - Dostęp do firmowego know how, ludzi otwartych na dzielenie się wiedzą.

  • Świetna atmosfera pracy

  • Podstawa wynagrodzenia + atrakcyjny system premiowy – doceniamy osiągane wyniki

  • Narzędzia pracy – samochód, komputer, telefon

  • Pakiet medyczny

  • Dofinansowanie pakietu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

VANKING CELKAR GROUP SP. Z O.O.

VanKing - król części do busów, polski producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych.

VanKing Celkar Group w liczbach:

• Ponad 25 lat nieprzerwanego dynamicznego rozwoju,

• Ponad 200 pracowników w Polsce, Rosji, Łotwie oraz w Rumunii,

• Sprzedaż produktów w 30 krajach

• Nr 1 w kategorii najbardziej kompleksowej oferty części do busów.

VanKing Celkar Group to wspaniały zespół specjalistów, dlatego dbamy o świetną, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość.

Przewiń do profilu firmy