Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża elektrotechniczna

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ORNO – POLSKA powstała w 1989 roku i jest wiodącym dystrybutorem produktów z branży elektrotechnicznej oraz z branży zabezpieczeń w kraju i w Europie.

    Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki ORNO. Na dzień dzisiejszy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firma posiada ponad 1000 Partnerów Handlowych w tym markety DIY: Leroy Merlin, Obi, Bricoman, grupy zakupowe oraz sieci hurtowni.

    Poszukujemy osób, które chcą w pracy działać i myśleć samodzielnie, kreatywnych, odważnych i konsekwentnych w dążeniu do celów. Wychodzimy z założenia, że wiedzę, umiejętności i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspieramy naszych Pracowników. Kluczowe są dla nas, niezależnie od specyfiki stanowiska oraz miejsca w strukturze organizacyjnej, zaangażowanie, motywacja wewnętrzna oraz samodzielność każdego Pracownika. Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    - branża elektrotechniczna

    Preferowane miejsce zamieszkania: okolice Warszawy, Wyszków, Ostrów Mazowiecki itp.

    Opis stanowiska:

    Region działania: Polska północno-wschodnia

    W naszym rozumieniu stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży to jedno z najbardziej odpowiedzialnych i kluczowych funkcji w dziale sprzedaży. Kierownik Sprzedaży zarządza klientami, produktami oraz wiedzą produktową. Główny zakres obowiązków:

    • Realizacja strategii sprzedaży na podległym regionie w kanale hurtowym i sieci DIY,
    • Pozyskiwanie nowych Klientów w kanale hurtowym oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami (zarządzanie Klientami),
    • Rozwój sprzedaży poprzez poszerzanie oferty u dotychczasowych Klientów o kolejne produkty i grupy produktowe (zarządzanie produktem),
    • Udzielanie merytorycznego wsparcia, poprzez szkolenia i doradztwo techniczne dla Klientów (zarządzanie wiedzą),
    • Informowanie klientów o programach i akcjach marketingowych, tj.: wyprzedażach, konkursach, gazetkach, organizowanie ekspozycji, etc.

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sektorze B2B,
    • Prawo jazdy, praca w 100% w terenie,
    • Znajomość specyfiki dystrybucji w kanale sieciowym mile widziane (hurtownie i markety DIY),
    • Wykształcenie min. średnie techniczne,
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów tj. Excel, Word. Mile widziana znajomość programu magazynowo-sprzedażowego Subiekt GT,
    • Predyspozycje zawodowe tj.: umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy oraz opracowywania sposobów realizacji zadań; wysoka kultura osobista oraz samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny,
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop, telefon oraz samochód służbowy,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
    • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Orno Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Katowickiej 134,
    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – ksiegowosc2@orno.pl,
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
    8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

    Klauzula zgody umieszczana na CV, umożliwiająca długie przechowywanie
    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji