Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny kierownik sprzedaży - branża rolnicza

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "EKODARPOL"O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Wiodący na rynku producent branży rolniczej i ogrodniczej poszukuje regionalnego kierownika sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • sprzedaży produktów Firmy na powierzonym regionie,
  • współpraca z istniejącymi Klientami i pozyskiwanie nowych Klientów
  • doradztwo w zakresie upraw rolniczych i ogrodniczych
  • Region: północno zachodni, południowo zachodni, północno wschodni

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu ROLNICZYM lub OGRODNICZYM
  • znajomość branży rolnej,
  • doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami, minimum dwuletnie doświadczenie
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • preferowana własna działalność gospodarcza (wymóg niekonieczny)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, prowizja z podstawą do uzgodnienia
  • nieograniczone możliwości zarobkowe,
  • szkolenia, możliwość awansu,
  • stabilną pracę w prężnie działającej się Firmie.
  • samochód, laptop i telefon

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne