Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CCC S.A. z siedzibą w: Strefowa 6, 59-101 Polkowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Regionalny Kierownik Sprzedaży

CCC S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu sprzedaży i celów strategicznych,

  • Zarządzanie sklepami CCC w podległym regionie,

  • Koordynacja pracy zespołów sklepowych z nastawieniem na realizację obowiązujących procedur i standardów firmy CCC,

  • Wdrażanie standardów, procedur i procesów oraz aktywny udział w projektach,

  • Kreowanie i implementacja nowych modeli pracy oraz narzędzi operacyjnych,

  • Budowanie i rozwój zespołów sprzedażowych,

  • Budowanie przyjaznej atmosfery opartej na wzajemnym szacunku, kulturze pracy i współpracy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata w branży retail,

  • Umiejętnie zarządzasz zespołami w strukturze rozproszonej,

  • Potrafisz dobrze organizować pracę własną i podległych zespołów sprzedażowych,

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności przywódcze i interpersonalne,

  • Jesteś zorientowana/y na realizację celu i skutecznie finalizujesz powierzone zadania

  • Porozumiewasz się swobodnie w języku angielskim,

  • Masz wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do Najlepszego Teamu Retail :).

  • Prywatna opieka medyczna, bo zdrowie jest najważniejsze.

  • Karty i kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony.

  • Program sportowy Multisport lub OK System, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja.

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy

Tak się u nas pracuje

Mamy jeszcze też wiele innych powodów, dla których warto pracować w FashionTech CCC. Zobacz dodatkowe korzyści, których nie ma nigdzie indziej:

  • Analizujemy trendy i kreujemy modę dla milionów osób: rób karierę tam, gdzie zobaczysz efekty swojej kreatywności. Na całym świecie.

  • To, co jutro będzie innowacją, u nas już dzisiaj jest standardem: pracuj w firmie z topowymi rankingami ESG (bo planetę, na której żyjemy mamy tylko jedną. Dlatego dbamy i troszczymy się o nią) i Inclusion.

  • Jesteśmy prężną międzynarodową firmą (29 rynków i to nie jest nasze ostatnie słowo) ze startupowym stylem pracy: zapomnij o kompromisach. Pracuj w skali globalnej i ciesz się twórczą atmosferą. Dowód? Nie mamy dress codu, ale nosimy nasze marki i niezależnie od stanowiska mówimy do siebie po imieniu.

  • W CCC jesteśmy naprawdę blisko produktu - od procesu tworzenia do jego sprzedaży. Analizujemy, kreujemy i zawsze mamy ochotę na więcej. Uwolnij swoją kreatywność od ograniczeń. Praca w FashionTech to synonim wolności twórczej. I to nie jest frazes. Tak naprawdę jest.