Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

KONTI POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Grunwaldzka 231
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kierownik

KONTI POLSKA Sp. z o.o.

Grunwaldzka 231

Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzedaży oraz realizacja celów sprzedażowych,
  • Współpraca z dystrybutorami oraz nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi kontrahentami,
  • Negocjowanie warunków handlowych, analizowanie oraz przygotowywanie ofert,
  • Bieżące monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marek i firmy.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w branży FMCG,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samodzielną pracę w stabilnym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Partnerski model współpracy.

Ogłoszenie archiwalne