Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
    nr ref.: RKST/2017/OW

    Dla naszego Klienta firmy z branży retail poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie siecią punktów handlowych,
    • Dbałość o zapewnienie funkcjonowania sklepów zgodnie ze standardami firmy oraz zarządzanie wskaźnikami KPI,
    • Systematyczna analiza i monitoring pracy personelu,
    • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych, rekrutacja oraz motywowanie podległego zespołu,
    • Realizacja planów sprzedażowych na terenie Polski Północnej,
    • Przygotowanie cyklicznych raportów sprzedażowych,
    • Analiza rynku,
    • Ścisła współpraca z kadrą managerską;

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży retail (minimum 3 lata),
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2),
    • Nastawienie na realizację założonego celu,
    • Gotowość do częstych podróży służbowych,
    • Rozwinięte zdolności organizacyjne, planistyczne oraz analityczne,
    • Umiejętność przekazywania wiedzy;

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie,
    • Niezbędne narzędzia służbowe (telefon, samochód),
    • Pakiet benefitów,
    • Możliwość realizacji własnych rozwiązań i pomysłów;
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Aplikacje proszę przesyłać klikając w przycisk "aplikuj"

    Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.