Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 20.11.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 20.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
nr ref.: RKST/2017/OW

Dla naszego Klienta firmy z branży retail poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie siecią punktów handlowych,
  • Dbałość o zapewnienie funkcjonowania sklepów zgodnie ze standardami firmy oraz zarządzanie wskaźnikami KPI,
  • Systematyczna analiza i monitoring pracy personelu,
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych, rekrutacja oraz motywowanie podległego zespołu,
  • Realizacja planów sprzedażowych na terenie Polski Północnej,
  • Przygotowanie cyklicznych raportów sprzedażowych,
  • Analiza rynku,
  • Ścisła współpraca z kadrą managerską;

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży retail (minimum 3 lata),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2),
  • Nastawienie na realizację założonego celu,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne, planistyczne oraz analityczne,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie,
  • Niezbędne narzędzia służbowe (telefon, samochód),
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość realizacji własnych rozwiązań i pomysłów;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacje proszę przesyłać klikając w przycisk "aplikuj"

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się