Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Nova Group Chmielewscy Sp. J.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Kierownik

Jako Pracownicy i Współpracownicy codziennie kreujemy z sukcesem wizerunek firmy, która już od ponad 30 lat wyznacza trendy i kierunki rozwoju branży beauty. Obsługujemy cenione i znane kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetologiczne, planowaliśmy i realizowaliśmy  strefy SPA i Wellness w największych i najbardziej znanych hotelach. Lista naszych realizacji jest bardzo długa, a to dopiero początek drogi. Dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Nova Group poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Budowanie długotrwałej relacji z klientami
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • obowiązkowa znajomość branży kosmetycznej lub medycyny estetycznej
  • doświadczenie w pracy z klientem, najlepiej na podobnym stanowisku min 2 lata
  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe kosmetyczne

Oferujemy:

  • ciekawą i angażującą pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie gwarantowane i prowizyjne
  • narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku handlowym
  • szkolenia i możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne