Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 02.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży finansowej, obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
Region: dolnośląskie
RKS

Opis stanowiska:

  • organizowanie sieci sprzedaży,
  • wyszukiwanie nowych partnerów biznesowych,
  • koordynowanie wydarzeń,
  • utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi i obecnymi partnerami biznesowymi
  • realizacja planu sprzedaży

Wymagania:

  • minimum średniego wykształcenia,
  • umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,
  • zaangażowania, samodzielności oraz umiejętności zarządzania własnym czasem pracy,
  • bardzo dobra obsługa komputera i prawo jazdy kat. "B".
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji
  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej

Zgłoszenia e-mailowe z adnotacją w tytule RKS I NAZWE MIASTA zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą:

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej