Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 02.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży finansowej, obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
Region: dolnośląskie
RKS

Opis stanowiska:

  • organizowanie sieci sprzedaży,
  • wyszukiwanie nowych partnerów biznesowych,
  • koordynowanie wydarzeń,
  • utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi i obecnymi partnerami biznesowymi
  • realizacja planu sprzedaży

Wymagania:

  • minimum średniego wykształcenia,
  • umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,
  • zaangażowania, samodzielności oraz umiejętności zarządzania własnym czasem pracy,
  • bardzo dobra obsługa komputera i prawo jazdy kat. "B".
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji
  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej

Zgłoszenia e-mailowe z adnotacją w tytule RKS I NAZWE MIASTA zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą:

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się