Ta oferta pracy jest nieaktualna od 341 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka NOARK Electric należy do koncernu CHINT, wiodącego producenta aparatury i urządzeń elektrycznych, zatrudniającego ponad 30 000 pracowników na całym świecie. Firma NOARK Electric jest światowym dostawcą najwyższej jakości komponentów elektrycznych niskonapięciowych przeznaczonych do instalacji elektrycznych budownictwa ogólnego, produkcji specjalistycznej i przemysłu.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu w Polsce doświadczonej, pełnej entuzjazmu i ukierunkowanej na sukces osoby, zainteresowanej sprzedażą systemów i komponentów elektrotechnicznych:

    REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

    Opis stanowiska:

    • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
    • nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwój trwałych relacji z klientami,
    • współpraca w zespole w zakresie promocji i sprzedaży produktów firmy,
    • realizacja założonych celów sprzedażowych,
    • obsługa zapytań ofertowych i wsparcie techniczne dla klientów firmy,
    • prowadzenie prezentacji i szkoleń,
    • raportowanie i współpraca z przełożonym,
    • codzienna pomoc w dążeniu do realizacji celów działalności firmy.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
    • atrakcyjne zarobki i kwartalny system premiowania,
    • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju osobistego,
    • szkolenia wprowadzające,
    • szkolenia rozwijające,
    • kartę restauracyjną.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek elektrotechniczny, automatyka, inżynieria
    • konieczne doświadczenie sprzedażowe
    • wewnętrzna silna motywacja z ukierunkowaniem na osiąganie założonych celów,
    • umiejętność pracy strukturalnej i dyplomatyczne podejście do klientów,
    • kreatywność, własna inicjatywa i elastyczność, samodyscyplina
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego mile widziana,
    • silne nastawienie na realizację założonych celów.

    Odpowiedzi:

    Jeżeli spełniasz nasze wymagania i szukasz ciekawej i dobrej pracy wówczas powinieneś się z nami niezwłocznie skontaktować. Prosimy przesłać list z aplikacją i CV Za pomocą przycisku aplikownaia. W celu uzyskania dodatkowych informacji możesz odwiedzić naszą stronę www.noark-electric.pl

    Skontaktujemy się tylko z kandydatami, którzy spełniają powyższe kryteria,
    co będzie poparte informacją w ich CV.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."