Ta oferta pracy jest nieaktualna od 348 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od prawie 50 lat kilka tysięcy klientów w Polsce i na świecie używa codziennie naszych okien i drzwi. Tworzymy je w zakładach we Włoszczowie oraz Pszczynie. Zatrudniamy w nich ponad 400, wykwalifikowanych specjalistów produkcyjnych, dostarczających na rynek wysokiej jakości produkty z drewna, PVC i aluminium. Nasze salony firmowe znajdują się praktycznie w każdej części Polski. Inwestujemy w technologię oraz dbamy o design – nasze produkty wyznaczają trendy we współczesnym wzornictwie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

    REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY
    Miejsce Pracy: Czechy/ Słowacja

    Główne zadania:

    • Nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi na obszarze Czechy/Słowacji,
    • Budowanie i realizowanie strategii rozwoju kanałów dystrybucji,
    • Wsparcie partnerów handlowych wiedzą techniczną,
    • Stały kontakt w kwestiach możliwości technologicznych produktu,
    • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
    • Negocjowanie warunków sprzedaży,
    • Nadzór nad dokumentacją handlową i realizacja zleceń eksportowych,
    • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenia w branży stolarki otworowej,
    • Mile widziana wiedza z zakresu prawa celnego,
    • Doświadczenie w negocjacjach,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowo oczekujemy:

    • Wysokiej orientacji na osiąganie celów, dynamiki działania,
    • Umiejętności podejmowania szybkich decyzji,
    • Dokładności, skrupulatności oraz samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
    • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz komunikatywności.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Niezbędne narzędzia do pracy(laptop, telefon, samochód),
    • Możliwości rozwoju zawodowego.

    Oferty prosimy przesyłać klikając w opcję Aplikuj teraz!

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych  (dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

    opisopisopisopis