Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Del Piero Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Naszym Klientem jest zakład produkcyjny będący dostawcą rozwiązań dachowych, ściennych, lekkich konstrukcji ze stali, zaawansowanych technologii oraz rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Spółka należy do dużej międzynarodowej grupy kapitałowej – lidera w swojej branży. W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy dla Nich doświadczonej i kompetentnej osoby na stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

ISTOTA STANOWISKA. Kandydat który obejmie to stanowisko odpowiadać będzie za rozwój sprzedaży oferowanych przez firmę produktów poprzez budowanie rynku oraz profesjonalną obsługę nowych i długofalowych klientów na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego. Oferowane stanowisko ma charakter samodzielny i mobilny, a w strukturze organizacyjnej usytuowane jest pod Dyrektorem Handlowym na Polskę. Stanowisko nie obejmuje zarządzania ludźmi.

Do rekrutacji zapraszamy kandydatów z województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego.

W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • stała, atrakcyjna pensja oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży obsługiwanego regionu
  • szkolenia branżowe i handlowe w Polsce i za granicą (według preferencji)
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z Pracodawcą Pracowniczy Program Emerytalny
  • kursy językowe
  • przyjazna atmosfera pracy
  • elastyczne godziny pracy w ramach obowiązujących przepisów ogólnych

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym? Jesteś osobą kompetentną, otwartą i mającą doświadczenie we wskazanym obszarze? Szukasz nowych możliwości? Chcesz zwiększyć swoje wynagrodzenie i odnosisz sukcesy na w/w stanowisku? Jeśli tak to ta oferta jest dla CIEBIE !!! Aplikuj !!! Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!! Zapewniamy 100 % poufności !!!

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • bieżąca i aktywna współpraca z klientami
  • rozwijanie długofalowych relacji ze stałymi klientami
  • sprzedaż produktów i usług firmy na terenie woj. dolnośląskiego i części województwa wielkopolskiego
  • doradztwo techniczno – handlowe dla klientów zainteresowanych produktami firmy
  • negocjowanie warunków współpracy i podpisywanie umów handlowych
  • realizowanie celów handlowych i polityki sprzedażowej firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • promowanie spółki i jej produktów oraz usług
  • uczestniczenie w targach branżowych
  • nadzór nad zamówieniami
  • zarządzanie bazą klientów w crm i jej ciągła aktualizacja
  • raportowanie podejmowanych działań
  • monitorowanie i raportowanie aktualnej sytuacji na rynku

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe (budownictwo, architektura , pokrewne),
  • W zakresie doświadczenia: minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowym w sektorze B2B preferowane w szeroko rozumianej branży budownictwa przemysłowego (m.in. materiały budowalne, konstrukcje, systemy ociepleń, pokrycia dachowe, wkręty itd.) Poszukiwany Kandydat powinien posiadać doświadczenie w pracy na inwestycjach. Do procesu rekrutacji zapraszamy też osoby z szeroko rozumianej branży technicznej i przemysłowej.
  • W zakresie wiedzy: znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • W zakresie znajomości jęz. obcych: mile widziana znajomość języka angielskiego
  • W zakresie IT: biegła znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),
  • W zakresie cech osobowości: wysokie umiejętności interpersonalne, orientacja na wynik, decyzyjność, wytrwałość i determinacja w działaniu, komunikatywność, rzetelność, samodzielność, silna motywacja i zaangażowanie, umiejętność ustalania priorytetów, zdolność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami, dynamizm, wysoki poziom energii życiowej, mobilność i elastyczność poznawcza. Poszukiwana osoba powinna również mieć umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów ze średnią i wyższą kadrą zarządzającą oraz swobodę w omawianiu zagadnień finansowych. Poszukujemy osób z umiejętnością przedstawiania ofert i prowadzenia negocjacji w warunkach zestawiania takich elementów jak: koszty-korzyści, cena-okres gwarancji, cash flow (cena-warunki płatności), itp.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś
Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść obydwie bądź wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w tym także udostępnianie klientom moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na pozostawienie i przetwarzanie tym także udostępniania klientom przekazanego dokumentu CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne