Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Leon Witas Spółka JawnaO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych- budowanie strategii sprzedaży

  • aktywne pozyskiwanie kontrahentów (klientów)

  • obsługa klientów - negocjowanie warunków sprzedaży, ofertowanie

  • koordynacja i nadzór nad pracą ekip montażowych

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • miejsce pracy: praca w terenie – woj. opolskie i dolnośląskie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość rynku ogólno-budowlanego

  • min. 3-letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej

  • doświadczenia we współpracy z klientami

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych

  • duża dyspozycyjność

  • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość sumienność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • dużą niezależność

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia (forma jest do uzgodnienia: umowa o pracę + warunki prowizyjne)

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (samochód służbowy, telefon, laptop)

Leon Witas Spółka Jawna

Producent aluminiowych ościeżnic oraz systemów do drzwi przesuwnych.

www.leon.eu

Przewiń do profilu firmy