Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Szachownica

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie salonami sieci sprzedaży w podległym regionie: Wielkopolskim/ Zachodniopomorskim/Pomorskim/ Kujawsko-Pomorskim/ Dolnośląskim

  • Dbanie o wizerunek podległych salonów m.in. poprzez handlowe podejście do pracy z VM, pracę z towarem oraz realizację przyjętych standardów obsługi klienta

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe regionu

  • Zarządzanie zespołem Kierowników Salonu oraz Sprzedawców

  • Koordynowanie procesu otwarć nowych salonów w podległym regionie

  • Współpraca z innymi działami w Firmie, związanymi z procesem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Posiada min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży detalicznej lub wielkopowierzchniowym salonem sprzedaży

  • Posiada doświadczanie w branży odzieżowej

  • Posiada doświadczenie oraz umiejętności zarządzania zespołem

  • Jest samodzielna i zaangażowana w realizację powierzonych zadań

  • Wykazuje inicjatywę i skuteczność w rozwiązywaniu problemów oraz wdrażaniu zmian

  • Potrafi pracować pod presją czasu

  • Jest dyspozycyjna i gotowa do częstych wyjazdów służbowych

  • Posiada prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym

  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Szachownica

Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica.

Obecnie sieć posiada ponad 60 salonów odzieżowych usytuowanych w galeriach handlowych oraz popularnych deptakach średnich miast.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Obecnie do naszego Zespołu szukamy Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy