Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

JURGA spółka jawna

umowa o pracę
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie im, prezentacje, negocjacje oraz sprzedaż produktów i usług

  • stymulowanie wyników sprzedaży

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi/działu,

  • utrzymywanie i budowanie relacji z klientami hurtowymi i sieciami handlowymi

  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych oraz koordynacja ich realizacji

  • raportowanie bieżącej aktywności handlowej

  • współpraca z zarządem firmy oraz innymi działami firmy

  • odpowiedzialność za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem

  • przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby z:

- doświadczeniem w sprzedaży i promocji produktów w sieciach DIY i hurtowniach,

- wykształceniem min. średnie – mile widziane wykształcenie budowlane,

- min. 3 letnim doświadczeniem w zespole sprzedaży,

- znajomością branży budowlanej, zwłaszcza produktów chemii budowlanej,

- bardzo dobrą znajomością topografii regionu,

- znajomością lokalnego rynku tradycyjnego materiałów budowlanych,

- dobrą organizacją pracy i zaangażowaniem w realizację wyznaczanych celów,

- umiejętnością budowania długofalowych relacji i bardzo komunikatywnej,

- wysoką samodzielnością i sumiennością w realizacji zadań,

- prawem jazdy kat. B, i doświadczeniem w częstym prowadzeniu samochodu,

- pełną dyspozycyjnością i gotowością do odbywania częstych podróży służbowych,

- silną motywacją do osiągania wysokich wyników sprzedaży,

- znajomością pakietu MS Office.

Która będzie odpowiedzialna za:

- realizację planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy dla produktów marki JURGA,

- rozwój dystrybucji produktów w podległym regionie,

- dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych,

- budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji handlowych z klientami na powierzonym terytorium,

- pozyskiwanie nowych odbiorców produktów,

- prowadzeniu szkoleń produktowych dla klientów i dbałość o odsprzedaż produktów,

- raportowanie wyników i monitoring rynku.

To oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienie (do wyboru)

- wynagrodzenie podstawowe, prowizję od sprzedaży oraz atrakcyjny system premiowy,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się, elastycznej firmie; w Zespole który wspólnie dąży do osiągania założonych celów,

- cykl szkoleń produktowych, technicznych i sprzedażowych,

- narzędzia pracy (samochód, laptop, tablet, telefon komórkowy, budżet marketingowy),

NIE JESTEŚMY KORPORACJĄ ALE WIEMY CZEGO CHCEMY,

JESTEŚMY FIRMĄ RODZINNĄ, PROFESJONALNĄ I RZECZOWĄ,

JESTEŚMY NASTAWIENI NA WSPÓLNY SUKCES,

I BARDZO DOBRZE SIĘ U NAS PRACUJE !!!

O nas

Firma JURGA Spółka jawna, uznany producent i dystrybutor produktów chemii budowlanej wysokiej jakości, w związku z dalszym rozwojem sieci dystrybucyjnej produktów, poszukuje kandydatów na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży.