Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży – Doradca Hodowlany

  • Wrocław, Wałbrzych, Legnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 09.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Regionalny Kierownik Sprzedaży – Doradca Hodowlany (dolnośląskie)

    Miejsce pracy: Legnica, Wałbrzych, Wrocław
    DH/02/DLN
    Opis stanowiska:
    • doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej,
    • rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów,
    • aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa,
    • budowanie długofalowych relacji z klientami,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • monitorowanie rynku.
    Profil kandydata:
    • wykształcenie zootechniczne lub rolnicze,
    • wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
    • prawo jazdy kat. B.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • stabilna praca w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook / tablet),
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opis