Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Detalu

Profi S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych

  • Wyznaczanie pracownikom celów zgodnie ze strategią firmy

  • Kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników oraz dbanie o ich rozwój zawodowy

  • Realizacja planów w zakresie sprzedaży, ekspozycji, dystrybucji

  • Prowadzenie negocjacji z klientami

  • Stała, bieżąca współpraca z klientami z podległego rejonu w zakresie sprzedaży wyrobów oraz działań promocyjnych i reklamowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w rynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na stanowisku kierowniczym w zarządzaniu zespołem rozproszonym

  • Doświadczenie w FMCG

  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Ms Excel, Word, Power Point)

  • Umiejętność analizy danych i rekomendowania rozwiazań na jej podstawie

  • Zdolności organizacyjne,

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, kreatywność

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pełen etat)

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna)

  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzedzia pracy (samochód służbowy, telefon)

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zespole ludzi pełnych pasji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Profi S.A.

Od ponad 25 lat Klienci znają i doceniają smak naszych pasztetów oraz gotowych zup, w produkcji których jesteśmy liderem rynkowym. Jesteśmy zespołem, w którym każdy ma do wypełnienia ważną rolę. Pomagamy sobie nawzajem, jak w wielkiej rodzinie. Dołącz do nas, jeśli szukasz pracy, w której dobrze się poczujesz.

Przewiń do profilu firmy