Oferta pracy

Regionalny kierownik sprzedaży ds. detalu

Zwoltex Sp. z o.o.O firmie

Zwoltex Sp. z o.o.

Spacerowa 13

Zduńska Wola

Polska Fabryka Ręczników ZWOLTEX,
największy polski producent ręczników i innych tekstyliów dla domu - zatrudni

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • nadzór nad sklepami detalicznymi,
  • bieżące wsparcie sklepów w codziennej pracy,
  • szkolenie, motywowanie, ocenianie i rozliczanie z zadań podległych pracowników,
  • rekrutacje pracowników,
  • realizacja celów sprzedażowych firmy,
  • budowanie wizerunku firmy poprzez współtworzenie, wdrażanie i przestrzeganie standardów,
  • współtworzenie i wdrażanie standardów obsługi, ekspozycji,
  • monitorowanie działań konkurencji oraz aktywne zarządzanie sprzedażą,

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w rozproszonej strukturze,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • dobre umiejętności analityczne,
  • znajomość pakietu office,
  • orientacja na wyniki,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, dokładność, kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • mobilność i dyspozycyjność,
  • znajomość branży tekstylnej będzie dodatkowym atutem(nie jest to warunek konieczny),

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą i samodzielną pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia : samochód służbowy, laptop, telefon,
  • wpływ na rozwój firmy i współudział w tworzeniu strategii,
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.”

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy