Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Fotowoltaiki

eMSol Artur SzenawaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Kierownik

eMSol to rzetelna firma, prężnie działająca od 7 lat na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Siedzibą firmy jest miejscowość Gostynin.Mamy za sobą wiele ciekawych projektów i spory bagaż doświadczeń w szczególności, w zakresie rozwiązań dla firm. Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nasz klient zawsze otrzymuje pełen pakiet informacji, zdecydowanie fachowe doradztwo i najwyższą, sprawdzoną jakość.

Nasza idea jest niezmienna od lat: „w zgodzie z naturą”.

Jeśli OZE to coś co jest dla Ciebie ważne – dołącz do Nas i zaaplikuj już dziś na stanowisko:

(woj. Kujawsko-pomorskie/Łódzkie)

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych oraz foli grzewczych
  • Nawiązywanie współpracy oraz utrzymywanie relacji z klientami na rynku B2B
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert biznesowych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Koordynowanie procesu sprzedaży instalacji fotowoltaicznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Podstawowa wiedza z zakresu odnawialnych źródeł energii
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe
  • Samodzielność i dobra organizacja  pracy własnej
  • Gotowość do pracy mobilnej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe zależne od wyników sprzedaży
  • Forma zatrudnienia (rodzaj umowy) zależna od preferencji kandydata. .Kontrakt B2B, umowa o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym: samochód służbowy,
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz produktowo-handlowe
  • Stałe wsparcie w sprzedaży poprzez przekazywanie leadów
  • Wsparcie merytoryczne
  • Udział we wdrażaniu nowych inicjatyw biznesowych i usprawnień

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy