Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Gastronomii

Mokate Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów w sektorze HoReCa, vendingu i biurowym

  • Obsługa, rozwój sprzedaży i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi partnerami

  • Odbywanie wizyt handlowych, przygotowywanie ofert, organizowanie i udział w szkoleniach i degustacjach

  • Realizowanie założeń budżetowych w zakresie realizacji ustalonych planów sprzedażowych, priorytetów i aktywności na podległym obszarze

  • Monitoring oraz weryfikacja działań konkurencji i analiza aktualnych warunków rynkowych

  • Nadzór nad działaniami reklamowymi i efektywne budowanie wizerunku marki

  • Przeprowadzanie akcji promocyjnych w celu maksymalizacji przychodów

Nasze wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej

  • Wysokie kompetencje organizacyjne i negocjacyjne

  • Praktyczna wiedza i znajomość rynku HoReCa oraz trendów rynkowych

  • Umiejętność budowania relacji z klientami i w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętności analityczne (analiza danych sprzedażowych, podstawowa analiza efektywności inwestycji)

  • Inicjatywa, zaangażowanie i silna motywacja do osiągania celów

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Nowoczesne narzędzia pracy; duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne