Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Gastronomii

IGLOTEX

  • Smolec (pow. wrocławski)

    Smolec (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w kanale gastronomicznym,

  • realizację polityki sprzedażowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki,

  • efektywne budowanie i rozwijanie relacji z Klientami w kanale gastronomicznym,

  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli Handlowych (organizowanie pracy zespołu, dbanie o rozwój pracowników oraz budowanie zaangażowania w zespole).

Nasze wymagania

  • posiada min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG (mile widziane doświadczenie w sektorze HORECA)

  • wykazuje się wysoko rozwiniętymi kompetencjami menadżerskimi oraz doświadczeniem w zarządzaniu Zespołem,

  • posiada wysokie umiejętności w obszarze technik sprzedaży i negocjacji z Klientem,

  • posiada znajomość lokalnego rynku gastronomicznego,

  • ma wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),

  • jest silnie zmotywowany i zorientowany na realizację nałożonych celów,

  • posiada czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej i silnej marce,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • kompleksowy program wdrożeniowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.