Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Higieny - Food

INVESTA Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów oraz budowanie stałych relacji sprzedażowych z istniejącymi i potencjalnymi klientami,
  • doradztwo techniczne i technologiczne dla klienta w zakresie oferowanych produktów,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
  • realizacja założonego planu sprzedaży,
  • raportowanie działań,
  • monitorowanie rynku i obserwowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • masz umiejętności handlowe,
  • posiadasz średnie wykształcenie preferowane wyższe, preferowane za zakresu technologii żywności lub chemii,
  • czerpiesz satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami.
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętnie prowadzisz rozmowy i negocjację handlowe,
  • potrafisz samodzielnie zorganizować swój czas pracy,
  • posiadasz umiejętności w posługiwaniu się pakietem MS OFFICE

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej organizacji o ponad 50-letniej tradycji na rynku rolnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc atrakcyjną prowizję od zrealizowanej sprzedaży,
  • samochód służbowy, komputer, telefon z pełną swobodą ich wykorzystania,
  • szkolenia (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika),
  • zrównoważone podejście do planów sprzedażowych,

O nas

InvestaChem jest producentem profesjonalnych preparatów myjących i dezynfekujących przeznaczanych do utrzymania higieny w zakładach przemysłu spożywczego, należącym do Grupy Kapitałowej Henryka Stokłosy. Wyjątkowym jest to , że firma jest zarządzana rodzinnie i w 100% jest kapitałem polskim.

Grupa Kapitałowa Henryka Stokłosy od samego początku swojego istnienia jest związana z rolnictwem i tam są jej korzenie. Jest właścicielem nowoczesnego parku drobiarskiego, zakładów paszowych , szeregu zakładów przetwórstwa mięsnego czy też ferm drobiu i trzody chlewnej. Zatrudniamy ponad 3500 pracowników. Ludzie to koło zamachowe naszej firmy. Dajemy możliwość dynamicznego rozwoju i podejmowania ambitnych wyzwań.

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Higieny - Food, Opole