Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INVESTA Sp. z o.o. Podane dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO; Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Higieny - Food

INVESTA Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 07 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów oraz budowanie stałych relacji sprzedażowych z istniejącymi i potencjalnymi klientami,

  • doradztwo techniczne i technologiczne dla klienta w zakresie oferowanych produktów,

  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,

  • realizacja założonego planu sprzedaży,

  • raportowanie działań,

  • monitorowanie rynku i obserwowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • masz umiejętności handlowe,

  • posiadasz średnie wykształcenie preferowane wyższe, preferowane za zakresu technologii żywności lub chemii,

  • czerpiesz satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami.

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętnie prowadzisz rozmowy i negocjację handlowe,

  • potrafisz samodzielnie zorganizować swój czas pracy,

  • posiadasz umiejętności w posługiwaniu się pakietem MS OFFICE

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej organizacji o ponad 50-letniej tradycji na rynku rolnym,

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc atrakcyjną prowizję od zrealizowanej sprzedaży,

  • samochód służbowy, komputer, telefon z pełną swobodą ich wykorzystania,

  • szkolenia (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika),

  • zrównoważone podejście do planów sprzedażowych,

O nas

InvestaChem jest producentem profesjonalnych preparatów myjących i dezynfekujących przeznaczanych do utrzymania higieny w zakładach przemysłu spożywczego, należącym do Grupy Kapitałowej Henryka Stokłosy. Wyjątkowym jest to , że firma jest zarządzana rodzinnie i w 100% jest kapitałem polskim.

Grupa Kapitałowa Henryka Stokłosy od samego początku swojego istnienia jest związana z rolnictwem i tam są jej korzenie. Jest właścicielem nowoczesnego parku drobiarskiego, zakładów paszowych , szeregu zakładów przetwórstwa mięsnego czy też ferm drobiu i trzody chlewnej. Zatrudniamy ponad 3500 pracowników. Ludzie to koło zamachowe naszej firmy. Dajemy możliwość dynamicznego rozwoju i podejmowania ambitnych wyzwań.