Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. hurtu i sieci detalicznych

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Bracia Urbanek to rodzinny biznes istniejący od 1984 roku, w którym łączymy tradycję z innowacyjnością gwarantując doskonałą jakość produktów. Nieustannie pracujemy nad zwiększaniem zasięgu dostępności naszych produktów oraz doskonaleniem procesów sprzedaży. Dlatego poszukujemy samodzielnej i dynamicznej osoby, która stanie na czele zespołu sprzedażowego na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    ds. hurtu i sieci detalicznych

    Opis stanowiska

    • pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji
      z klientami w kanale tradycyjnym (hurtownie i sieci detaliczne),
    • koordynacja działań oraz odpowiedzialność za realizację
      celów sprzedażowych do wybranych odbiorców,
    • umiejętność prowadzenia samodzielnie negocjacji handlowych,
    • wprowadzanie nowych pozycji asortymentowych,
    • inicjowanie, koordynacja oraz rozliczanie akcji promocyjnych,
    • bieżąca analiza danych sprzedażowych,
    • monitorowanie działań konkurencji,
    • współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia
      efektywności sprzedaży i optymalizacji procesów.

    Profil kandydata

    • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z sektora FMCG,
    • doskonała organizacja pracy własnej,
    • nastawienie na realizację celów,
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
    • samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy,
    • umiejętność skutecznej komunikacji i budowania trwałych relacji,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • znajomość MS Office, w tym szczególności MS Excel.

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
    • pracę na samodzielnym stanowisku,
    • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Proszę o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek spółka jawna z siedzibą w Łowiczu ul. Katarzynów 59, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Łodzi pod numerem KRS 0000024825, NIP: 834-000-42-02 REGON: 005280808
    2. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, którym jest Krzysztof Radtke. Z IOD można się skontaktować drogą elektroniczną: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Firmę Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek spółka jawna ul.Katarzynów 59       99-400 Łowicz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
    4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
    6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
    7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
    9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.