Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Inwestycyjnych

DORKEN DELTA FOLIE sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z obecnymi kontrahentami

  • Współpraca o obszarze inwestycji

  • Współpraca z projektantami

  • Doradztwo techniczne, bieżące wsparcie projektantów, inwestorów oraz sieci dystrybucji

  • Monitoring rynku inwestycyjnego

  • Planowanie oraz raportowanie podejmowanych działań

  • Dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta

  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy w regionie

  • Realizacja założonych celów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowany rynek inwestycyjny)

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • obsługa komputera (dobra znajomość pakietu MS Office)

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • zaangażowanie w realizację założonych celów

  • samodzielność w działaniu i wykazywanie własnej inicjatywy

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • otwartość na nowe wyzwania

  • preferowane miejsce zamieszkania – Trójmiasto

Teren działania:

Województwo kujawsko - pomorskie, pomorskie, warmińsko – mazurskie, zachodnio - pomorskie