Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży Eksportowej

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy,Ścierzyńscy Spółka JawnaO firmie

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy,Ścierzyńscy Spółka Jawna

aleja Jana Pawła II 12

Nowa Wieś (pow. włocławski; gm. Włocławek)

Szukamy Współpracownika na stanowisko:
w firmie Instal-Projekt:
  • Szanujemy się wzajemnie
  • Dbamy o bezpieczeństwo
  • Konsekwentnie i odpowiedzialnie rozwijamy się
  • Pracujemy zespołowo

ŁĄCZYMY I INSPIRUJEMY, ABY INSPIROWAĆ I ŁĄCZYĆ

Co oferujemy? :

Uczciwe wynagrodzenie – uzależnione od posiadanych kompetencji oraz osiąganych wyników pracy – oparte o rynek i sprawiedliwą ocenę pracy

Bezpieczeństwo – stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, kierującej się wartościami

Perspektywy – możliwość rozwoju zawodowego (edukacja, unikalny system szkoleń, klarowne ścieżki kariery, fascynujące projekty)

Samodzielność - możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów i realizacji projektów.

WYKSZTAŁCENIE:
Wyższe, preferowane kierunkowe - zarządzanie/inne nauki społeczne/ handel zagraniczny

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE
: Co najmniej 5 lat w zakresie planowania i rozwoju sprzedaży eksportowej na co najmniej dwóch różnych rynkach europejskich Europy Zachodniej,

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH:
 j. angielski - znajomość biegła i/lub j. niemiecki - średniozaawansowany

OBSŁUGA OPROGRAMOWANIA
: Podstawowe środowisko MS Office

OBOWIĄZKOWE UPRAWNIENIA
: Prawo jazdy kat. B

UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWE

  • Umiejętności planowania sprzedaży,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Wysoka umiejętność zarządzania pracą własną,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych. Praca na rynkach: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Sprzedaż - efektywne planowanie i realizacja planu po stronie przychodowej i kosztowej,
  • Wynik finansowy netto dla podległego obszaru sprzedaży,
  • Relacje z partnerami biznesowymi,
  • Wzrost dynamiki sprzedaży/marży,
  • Wizerunek firmy i marek produktowych na rynkach eksportowych,
  • Relacje z pozostałymi działami przedsiębiorstwa,
  • Pozycja marek produktowych na rynkach eksportowych,

CELE I ZADANIA:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, kanałów sprzedaży i budowa trwałych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi,
  • Koordynacja sieci dystrybutorów i partnerów biznesowych na poziomie międzynarodowym,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • Nadzorowanie realizacji umów handlowych, przygotowywanie analiz i raportów okresowych,
  • Organizacja i uczestnictwo w wydarzeniach targowych,
  • Projektowanie budżetu sprzedaży wg obszarów, klientów i kanałów sprzedaży,
  • Udział w opracowaniu i wdrożenie strategii sprzedaży eksportowej,
  • Dostrzeganie i egzekucja szans sprzedażowych i rozwojowych,
  • Monitoring działań konkurencji bezpośredniej i projektowanie reakcji przedsiębiorstwa,

NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Dojrzałość mentalna i odpowiedzialność zawodowa,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Komunikatywność i empatia,
  • Silna orientacja na wynik,
  • Zdolność innowacyjnego myślenia,
  • Chęć rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach podwyższonego stresu i ograniczonego czasu,
  • Wiedza z zakresu międzynarodowego handlu zagranicznego,

UMIEJĘTNOŚCI DODATKOWE:

  • Doświadczenie w sektorze budowlanym,
  • Średniozaawansowana znajomość j. rosyjski.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Preferowani będą pracownicy, którzy zamieszkują obszar Polski zachodniej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy