Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży ELS

  • Szczecin, Koszalin, Barlinek, Stargard, Pyrzyce, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2017-12-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY ELS
(sektor rolniczy i budowlany)
Nr ref.: ASM/12/2017

Miejsce pracy

Województwo zachodniopomorskie i okolice

Zakres obowiązków

Osoba na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży jest odpowiedzialna za sprzedaż produktów finansowych (leasing, pożyczka) klientom końcowym oraz dbanie o jak najlepsze relacje z partnerami vendorowymi, z którymi BNP Paribas Leasing Solutions współpracuje w ramach programów partnerskich.

Oczekiwania względem kandydata:
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z dostawcami.
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów (leasing, factoring, produkty bankowe) lub doświadczenie w aktywnej sprzedaży w branżach: maszyny budowlane lub rolnicze.
  • Ukierunkowanie na realizację celów handlowych.
  • Kreatywność i dynamika w działaniu.
  • Gotowość do bardzo częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B).
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Znajomość zagadnień finansowych.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej instytucji finansowej.
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
  • Szeroką ofertę benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kafeteria benefitów do wyboru, np. karta Multisport, bilety do kina, bony zakupowe i wiele innych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna do czasu jej odwołania".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.