Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny kierownik sprzedaży (farby przemysłowe)

Dirigo CoatingO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opieka bieżąca nad siecią istniejących klientów na podległym terenie

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz ich obsługa, wzrost sprzedaży produktów lakierniczych efektywne promowanie firmy w regionie

  • Nawiązywanie, budowanie oraz utrzymywanie relacji partnerskich z klientami

  • Negocjowanie umów oraz ofert handlowych

  • Realizacja założonych planów handlowych

  • Doradztwo techniczne w zakresie promowanych produktów

  • Współpraca z działem obsługi klienta i komórkami organizacyjnymi firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym

  • Doświadczenie w sprzedaży farb i lakierów do branży przemysłowej, motoryzacyjnej - warunek konieczny!

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Umiejętności samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się polskiej firmie

  • Przyjazną rodzinną atmosferę

  • Szkolenie i wsparcie w zakresie technicznym i sprzedażowym w Polsce oraz zagranicą

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)

Dirigo Coating

Firma Dirigo Coating – polski dystrybutor kompleksowych systemów lakierniczych dla przemysłu, jachtów i kolei o zasięgu ogólnopolskim. Strategia naszej firmy obejmuje profesjonalne połączenie oferty z zakresu systemów lakierniczych, technologii, szkoleń oraz wsparcia posprzedażowego. Jesteśmy partnerem biznesowym firmy Axalta Coating Systems – światowego lidera w produkcji powłok lakierniczych do branży motoryzacyjnej i przemysłowej.

Więcej o nas na:

www.imronmarine.com, www.percotop.pl, www.railcoating.pl

Przewiń do profilu firmy